HAKKIMIZDA

Rahatınız bizim için önemli...

AİR PORT OTEL - GÜLLÜK

Otelimiz 400 m2 alan üzerine kurulmuştur . Toplamda 22 odalı olup denize sıfır konumdadır. 2 Adet Çift Kişilik Suit Oda, 9 Adet Çift Kişilik Oda ve 11 Adet Tek kişilik çift yataklı odadan oluşmaktadır. Teras katımızda 300 m2 kapalı alan da Güllük manzaralı Teras Restaurantımız bulunmaktadır. Otelimizin 200m2 lik yan bahçesinde 90 tonluk havuzumuzdan otel müşterilerimiz ücretsiz olarak faydalanabilmektedirler.  Otelimizin kendisine ait ücretsiz otoparkı ve misafirlerimizin ihtiyaçları doğrultusunda çamaşırhanemiz de mevcuttur. Bodrum-Milas Havalimanına 8 km, Bodrum’a 34 km ve Milas’a 20 km uzaklıkta yer almaktadır. Ücretli olarak Otelimiz tarafından farklı noktalara Transfer işlemlerinizde yardımcı oluyoruz. Gün boyu tesisimiz önünde bulunan güllük sahil plajında denizin kumun ve güneşin tadını çıkartabilir akşamları ise Güllük merkezdeki gece mekanlarında eğlencenin tadına varabilirsiniz. Rahatınız ve konforunuz için tüm detayların düşünüldüğü Air Port Otel’in rezervasyon oda fiyatları ile ilgili olarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GÜLLÜK HAKKINDA

Milas-Bodrum yolu üzerinden sağa ayrılan kavşaktan 8 km sonra Güllük’e varılmaktadır. Bu şirin tatil kasabası, Bodrum’un kalabalığından hoşlanmayan tatilciler için daha sakin bir tatil olanağı sunmaktadır.

Güllük bir liman kasabasıdır. Limandan, çevrede çıkarılan boksit madeni ihraç edilmektedir. Mandalya Körfezi ve Asin Koyu çevresine yerleşmiş kasabanın sahili, balıkçıları, kahveleri, tepelere yerleşmiş otelleri ve evleri kasabanın topografik özellikten dolayı hep deniz görür. Kentin kuzeyine kurulu dalyanda ve denizde birçok balık çeşidi çıkmaktadır. Lüfer, kefal ve en çok da yılan balığı avlanmaktadır. Sahil lokantalarından birine oturup yılan balığı ziyafeti çekebilirsiniz. Çevredeki koyların çoğunda kültür balıkçılığı da yapılmakta, çipura ve levrek yetiştirilmektedir.